Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás.

V sobotu 15. února 2020 se zaplnilo Horní náměstí v Olomouci pestrobarevnými maskami. Konal se zde druhý ročník Olomouckého masopustního veselí. Náměstí provoněly zabijačkové dobroty a milovníci těchto pochutin si jistě přišli na své. Bylo možné naživo sledovat tradiční zabijačku a komentované ukázky řeznické práce. Návštěvníci měli možnost si...

Poslední koncert z bohatého kulturního programu Vánoce 2019 v Přerově a zároveň první koncert v novém roce 2020 měla na náměstí T.G.M. kapela Penzistor. Parádně nasvícené pódium, škoda, že takto nebyly nasvícené i všechny předchozí koncerty... Ve videu se můžete podívat na ukázky z koncertu.

V neděli 29. prosince 2019 pokračoval na náměstí T.G.M. v Přerově vánoční kulturní program dvěma koncerty. V 17 hodin vystoupila kapela Tchoři a následně v 19 hodi AC/CZ revival. My jsme zavítali na koncert kapely Tchoři a v sestřihu videa z koncertu se můžete podívat, jak to na místě vypadalo :-).

Po několikadenní sváteční pauze se opět rozběhl vánoční kulturní program na náměstí T.G.M. v Přerově. V pátek 27. prosince 2019 se uskutečnily hned dva koncerty. My jsme zavítali na koncert Absolute Bon Jovi revival a ve videu se můžete podívat na ukázky z koncertu.

Ve středu 25. prosince 2019 se konal v Lipníku nad Bečvou tradiční Živý betlém pořádaný farností sv. Jakuba a Okrašlovacím spolkem Lípa. Akci zahájili trubači Vojenských lesů a statků na náměstí T.G.M., odkud se poté shromáždění lidé přesunuli v průvodu v čele s Maleníčkem ke kostelu sv. Jakuba, kde byl připravený program.

A jsme ve finále. Nastal Štědrý den a obyvatelé (nejen) Přerova jsou již třetím rokem postaveni před volbu, na který Štědrodenní koncert se jít podívat. V Přerově mají totiž takový unikát, že na Štědrý den se konají prakticky v jeden čas na dvou různých místech dva koncerty, kde dokonce znějí některé písně stejné. My jsme si vybrali tradiční...

Bohatý kulturní program Vánoce 2019 v Přerově pomalu, ale jistě spěje do finále. V neděli 22. prosince 2019 ve večerních hodinách vystoupila na náměstí T.G.M. v Přerově se svým koncertem kapela Synkopa. Ve videu máte možnost shlédnout sestřih koncertu - ukázky velké části zahraných skladeb. Tak hezkou podívanou a krásné svátky přejeme.

Pro všechny fanoušky skupiny Turbo tady máme předvánoční lahůdku - sestřih téměř celého koncertu skupiny Turbo, který proběhl v neděli 15. prosince 2019 na náměstí T.G.M v Přerově v rámci kulturního programu Vánoce 2019 v Přerově.

Ve středu 11. prosince 2019 si milovníci dechovky přišli na své. Na náměstí T.G.M. v Přerově v rámci bohatého kulturního programu Vánoce 2019 v Přerově, proběhl vánoční koncert Moravské veselky. Pokud máte dechovku rádi a neměli jste možnost se koncertu zúčastnit, tak nyní máte jedinečnou příležitost zhlédnout alespoň sestřih z části koncertu....