Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás.

V neděli 8. prosince 2019 vystoupila na náměstí T.G.M. v Přerově skupina Travellers v rámci kulturního programu - Vánoce 2019 v Přerově. Máte jedinečnou příležitost zhlédnout sestřih videa z části koncertu v maximální 4K kvalitě :-)

Mikulášská show s Duckbeatem, dětský Mikulášský ohňostroj, Mikulášská nadílka, to vše čekalo zejména na děti, které zavítaly v doprovodu rodičů ve čtvrtek 5. prosince 2019 na náměstí T.G.M. v Přerově. Nechyběl umělecký kovář se svou pekelnou výhní a také možnost opékání špekáčků. Ve videu máte možnost shlédnout sestřih z celé akce.

Ve středu 4. prosince 2019 proběhl na náměstí T.G.M. v Přerově další koncert v rámci kulturního programu Vánoce 2019 v Přerově. Ve večerních hodinách zahrála a zazpívala skupina Kameron. Připravili jsme sestřih videa z koncertu, tak si můžete atmosféru vychutnat v pohodlí domova v plné 4K kvalitě :-).

Na první adventní neděli 1. prosince 2019 proběhlo v Lipníku nad Bečvou tradiční rozsvícení vánočního stromu na náměstí T.G.M. Letos byl program pojat poněkud netradičně, u rozsvícení asistovali andělé, kteří pak po rozsvícení stromu měli program zaměřený spíše pro děti.

V pátek 9. srpna 2019 zahájila bohatý kulturní program Přerovských Svatovavřineckých hodů od 17-té hodiny svým koncertem kapela Re-Vox. V 19 hodin se na pódiu představilo uskupení Jakub Děkan & band a na závěr ve 21 hodin O5 & Radeček. Ze všech tří koncertů jsme připravili videoreportáž, takže se můžete v klidu domova podívat, jak to na náměstí...

V neděli 23. června 2019 se konala v Přerově na náměstí T.G.M. již tradiční akce Akuna show 2019. Tenisová akademie Petra Huťky letos vstoupila do 23. ročníku. Účastníci tenisové akademie z řad českého a slovenského showbyznysu vystoupili na společném koncertě a postarali se o více jak dvouhodinovou zábavu.

V sobotu 22. června 2019 ožil zámecký park ve Veselíčku hudbou, zpěvem a tancem. Konal se zde již 22. ročník Záhorských slavností, kde vystoupilo osm souborů ze Záhoří, Hané a moravského Slovácka. V naší foto a video reportáží máte příležitost zhlédnout část programu.

V sobotu 8. června 2019 zažily Hranice velkolepé oslavy. V tento den se totiž uskutečnily oslavy výročí 850 let první písemné zmínky o Hranicích a město pojalo oslavy opravdu ve velkém stylu. Byl připraven bohatý kulturní program, který se odehrával v historickém centru města na třech scénách - v zámecké zahradě, na prostranství před zámkem a...

Městská knihovna v Lipníku nad Bečvou společně s informačním centrem připravila na neděli 2. června 2019 pohádkovou prohlídku města s pohádkovou babičkou a pěti pohádkovými zastaveními. Program byl připraven zejména pro děti, které tak měly možnost prožít Den dětí netradičně. Hravou a poutavou formou se mohly děti seznámit nejen s dějinami města,...

V pátek 31. května 2019 se uskutečnil již 3. ročník celostátního happeningu ZUŠ Open 2019, do kterého se zapojila i Základní umělecká škola Antonína Dvořáka v Lipníku nad Bečvou. Žáci a učitelé se představili celkem ve dvou koncertech na náměstí T.G.M. v Lipníku, takže je mohla zhlédnout i široká veřejnost. Jeden koncert proběhl v dopoledních...