Kulturní a společenské akce, koncerty...

Reportáže a videozáznamy z kulturních a společenských akcí, koncertů apod. z různých míst. Pořádáte kulturní akce, koncerty apod. a chtěli byste z akce natočit kvalitní video? Víte o nějaké zajímavé kulturní akci nebo koncertu, který by stál za zdokumentování? Kontaktujte nás

V sobotu 21. srpna 2021 se v prostorách Meditační zahrady v Lipníku nad Bečvou uskutečnil vůbec první ročník festivalu Lipfest, který nabídl nejen zajímavé umělce, interprety, ale také bohaté občerstvení a kulturní vyžití pro celou rodinu.

Lipenské hudební lavičky se pomalu blíží ke svému závěru. V sobotu 21. srpna 2021 se konalo předposlední hudební představení. O sobotní pohodu na náměstí TGM v Lipníku nad Bečvou se postarala Hudecká muzika Hejčín. V sestřihu živého vysílání se můžete podívat na část vystoupení.

V neděli 15. srpna 2021 jsme zavítali do Kojetína, kde třetím dnem vrcholily Kojetínské hody 2021. Zaměřili jsme se na program na Masarykově náměstí, kde jsme odvysílali v živých vstupech: krojovaný průvod a Ječmínkova jízda králů, předání hodového práva - hodový zvyk předání práva starostou města kojecké chase, přehlídku národopisných souborů a...

V sobotu 14. srpna 2021 v rámci projektu Lipenské hudební lavičky se o hudební představení tentokrát postaralo kytarové DUO - René Planka a Roman Býma. Podívejte se, jak jsme událost zachytili v naší fotogalerii a sestřihu videa.

Ve čtvrtek 12. srpna 2021 se náměstím v Hranicích rozezněly tóny country muziky. V rámci akce Čtvrtky na námku tentokrát zahrála populární kapela LH Western známé country skladby a zpříjemnila tak odpolední chvíle všem příchozím.

Třídenní program Přerovských Svatovavřineckých hodů 2021 vyvrcholil v neděli 8. srpna 2021. Na tento den byl připraven pestrý program na několika místech. Hlavní program se odehrával na Horním náměstí, kde lidé mohli navštívit historický jarmark, zhlédnout šermířské vystoupení i dobovou hudbu.

V sobotu 7. srpna 2021 pokračovaly XIX. Přerovské Svatovavřinecké hody několika koncerty opět na náměstí TGM. V dopoledních hodinách vystoupila kapela Šediváci, odpoledne se na pódiu postupně vystřídaly kapely Kameron, Arrhythmia, Buty, Legendy se vrací.

V pátek 6. srpna 2021 odstartovaly tradiční Přerovské Svatovavřinecké hody, letos již po devatenácté. Letošní bohatý program zahájila koncertem na náměstí TGM kapela Re-Vox. Dále vystoupily kapely Limetall a Pirillo. Právě kapela Pirillo zároveň i pokřtila své nové CD.

Ve čtvrtek 29. července 2021 v rámci akcí Čtvrtky na námku se konal v Hranicích na Masarykově náměstí v Hranicích koncert popové zpěvačky Petry Zindler. Příjemná muzika a zpěv zpříjemnily odpolední chvilky všem příchozím posluchačům.

Lipenské Svatojakubské hody 2021 pokračovaly i v neděli kulturním programem na náměstí TGM v Lipníku nad Bečvou. V odpoledních hodinách byly připraveny dva koncerty. Jako první vystoupilo uskupení Petr Stojan Quartet. No a na závěr vystoupil před z velké části zaplněným náměstím s krásným koncertem Martin Chodúr s kapelou MACH.

Videoblog tvlipnik.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!