Reportáže a ostatní zajímavé události

Reportáže a především videa i fotogalerie z různých akcí a zajímavých událostí, které stojí za zdokumentování. Pokud máte nějaký tip nebo námět na zajímavou reportáž, případně pokud jste pořadatelem nějaké zajímavé akce a máte zájem o kvalitní video nebo i foto reportáž,  kontaktujte nás.

Ve středu 8. května 2019 proběhla v Přerově vzpomínková akce k příležitosti 74. výročí Přerovského povstání a oslavy Dne vítězství. Hlavní program oslav probíhal na ulici Želatovská, zahájen byl položením věnců a květin k pomníku vojáků sovětské armády. Následně pokračoval pestrý doprovodný program, ve kterém se postupně představili svým...

V neděli 5. května 2019 proběhlo na Horním náměstí v Olomouci tradiční zahájení motorkářské sezony, které pořádal klub Olomouc Bikers OBF. Počasí letos nebylo příliš nakloněné této akci, místy upršeno a poměrně chladno, což se nakonec i podepsalo v poměrně nízké účasti motorkářů. Na Horní náměstí dorazili skutečně jen skalní motorkáři, kterých se...

V neděli 28. dubna 2019 se v areálu firmy Montáže Přerov konaly 17. Jarní jízdy zručnosti spojené se zahájením veterán sezony. Pořadatelem akce byl Oldtimer Club Helfštýn. Letos se na slabší účasti poznamenalo dosti chladné počasí, nicméně i tak dorazila téměř stovka vozidel splňujících kritéria veteránského vozidla.

Letos již potřetí zavítali do prostor obchodního centra Galerie Šantovka "Hrdinové regionu". Jedná se o společnou akci složek IZS, kteří se v dynamických ukázkách představili široké veřejnosti. Akce zaměřená nejen pro děti, ale i pro dospělé.